News from the world of electronic dance music. Delivered hot and sexy.

2010-11-01

Seuil & doP - Prostitute (Eklo)


Timing ist fast alles im Leben. Wenn dann noch zur richtigen Zeit die richtigen Leute zusammen kommen, entstehen solche Tracks wie "Prostitute" von Seuil und doP. Das Thema steckt schon im Titel und war doch längst überfällig: Ein Typ verliebt sich unsterblich in eine Hure. Wenn das dann noch vom momentanen Obercrooner gesungen wird, läuft es einem eiskalt den Rücken runter. Seuils Art an Grooves heranzugehen gepaart mit doP's Harmonien passen einfach wie der Glaspantoffel auf Schneewittchens Fuß. Getoppt kann das ganze nur noch vom Remix der Herrn von Visionquest (Ryan Crosson, Seth Troxler und Lee Curtiss) werden. Die machen daraus dann eine Erzählung über den Jungen, der in die Prostituierte verliebt ist und fahren mit dem Track gnadenlos ins Surterrain. Eine perfekte Anknüpfung an den fast genau vor einem Jahr erschienen Remix für Kiki's "Good Voodoo". Auf die Reaktionen auf den Tanzflächen dürfen wir uns jetzt schon freuen! "Roll up in the clinic like woohoo!"

Trackliste:
A1. Prostitute
B1. Prostitute (Visionquest remix)

Seuil & doP - Prostitute - VÖ - 2010 - 11

Kommentare:

 1. la prima delusione proviene dalla prima maglietta!!!!!!! bella ma identica a quella della stagione 2006-2007

  AntwortenLöschen
 2. Non capisco quale sia il problema della prima maglietta Mike, l’arsenal ha la divisa rossa con maniche bianche

  AntwortenLöschen
 3. 2012-2013 yılı toptan bot kreasyonumuz tamamlanmıştır.

  Bot Fiyatlarımız 13 TL (+KDV)'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

  Ürün kataloğumuz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  YENİ SEZON KATALOĞUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ!

  AntwortenLöschen
 4. ÇOCUK MONTU FİRMA PROFİLİ

  Çocuk montu üretimi alanında on yıllardır hizmet veren firmamız her geçen gün daha yeni model ve renklerle adından daha çok söz ettirmeye devam ediyor.

  Gerek yerli gerekse ithal kumaşlarla işinin ustası modelistlerimizle gece gündüz çalışarak mükemmel Çocuk montu kreasyonlar oluşturmaktayız.

  AntwortenLöschen
 5. BEBEK MONT'A HOŞGELDİNİZ!

  2012-2013 yılı bebek mont kreasyonumuz tamamlanmıştır.

  Ürün kataloğumuz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için online satış linkine tıklayabilirsiniz. bebek mont Toptan satış için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  AntwortenLöschen
 6. Bebek montunda 20 yıldır hizmet veren firmamız en kaliteli işçiliği en uygun fiyata sunma politikasını ilke edinmiştir. Perakendecilere, Yardım kuruluşlarına, vakıflara yardımsever iş adamlarına bu güne kadar sorunsuz şekilde hizmet veren firmamız bebek montu alanında adından söz ettirmeye devam ediyor.

  Hem yurt içinde hem de yurt dışında ihaleye giren şahıs veya firmalar, bizlerle iletişime geçin. Bir haftada 5000 mont üretme potansiyeline ve hali hazırda 10.000 stoğa sahibiz. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

  AntwortenLöschen
 7. Genel itibari ile Türkiye piyasasında dolaşan Bebek montları ya çin işi ucuz işçilik ama buna nazaran göz alıcı renkler ve modeller veyahut iç piyasa için üretilmiş içi komple polar dışı su tutmaz soft kumaştan üretilmiş anorak tarzı Bebek montları veya yine yurt içi piyasa için üretilmiş gereçekten kaliteli Bebek montlarıdır.

  AntwortenLöschen
 8. ÇOCUK MONTLARI HAKKIMIZDA


  Çocuk Montları alanında on yıllardır hizmet veren firmamız sizlere en kaliteli ürünü en iyi fiyata en kısa sürede vermeyi garanti etmektedir.

  Gerek kendi ürettiği gerekse anlaşmalı firmalara ürettirdiği yeri geldiğinde ithal olarak aldığı Çocuk Montları en uygun fiyatlara sizlere sunmayı görev edinmiş firmamız sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

  Gerek yardım kuruluşları gerekse yardımsever şahıs ve firmalar.. Sizler için ve çocuklarınız için en değerli Çocuk Montları Özay Group kalitesi ile sizlere ulaşmaya devam ediyor.

  Firmamız yardım kuruluşları yardım gönüllüsü firma ve şahıslara dışı su tutmaz kumaş içi komple polar diz boy olarak ürettiği çok değişik renklerde ve stoklu Çocuk Montları üretimi yapmaktadır.

  AntwortenLöschen
 9. Firmamız hemen her çeşit Ucuz Bot toptan olarak üretimini yapmakta ve piyasaya sürmektedir.

  Hali hazırda 40.000 toptan bot stoku ile alanında lider firmalar arasında ilk sırada gelmektedir. Gerek yardım kuruluşları için ürettiği promosyon botlar gerekse en modern tasarım ve kalıplarla yapılan özel işçilikli kreasyonlar ile bu senede çok ciddi bir şekilde piyasaya girecektir.

  Global dünya şartlarında ayakta kalmanın zor olması ve işçilik maliyetlerinin ülkemizde diğer ülkelere nazaran daha fazla olması nedeni ile Ucuz Bot sektörünün en önemli sıkıntısı ucuz ithal edilen ürünlerdir.

  Hiçbir sağlık kaygısı düşünülmeden yanlızca maddi menfaatlere bağlı bu ucuz işçilikli ürünler ne yazık kı ülkemiz Ucuz Bot piyasasını da olumsuz yönde etkilemektedir.

  AntwortenLöschen
 10. Erkek montu denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan firmamız gerek yurt içi ve gerekse yurtdışı Erkek montu piyasası alanında kendine hakettiği yeri almıştır. Hemen her modelde ve bedende Erkek montu üretimi ve hemde ithalatı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti amaç edinmekteyiz.

  Bu sene de birbirinden şık, birbirinden havalı Erkek montu modelleri ile yine sizlerleyiz. 50'ye yakın yeni sezon modellerimiz ile sizlere kış aylarının soğukluğunu hissettirmeyecek ve sıcak bir dokunuş canlandıracak yüreğinizde elbet..

  AntwortenLöschen
 11. ERKEK MONT HAKKIMIZDA

  Firmamız özellikle ithal ürün erkek mont alanında hizmet vermektedir. Her sene yaklaşık 50 modelde çalışan firmamız bu senede en havalı erkek mont modelleri ülkemize getirerek en uygun fiyata satmayı amaçlamıştır.

  Bu sene erkek mont fiyatları belirgin olarak artabilmekte olup bunun başlıca sebebi ithal ürünlere uygulanmaya başlayan vergi dampingidir.

  AntwortenLöschen
 12. Sitemizde hemen her türlü toptan mont satışı yapılmaktadır Firmamız toptan mont,
  toptan çocuk montu, yardım amaçlı promosyon mont, ithal mont ve siparişe
  göre her türlü mont grubunun imalatını ve toptan satışını yapmaktadır.

  AntwortenLöschen
 13. TOPTAN BOT'A HOŞGELDİNİZ!

  Yardım kuruluşları, yardım gönüllüleri,ihaleye giren firmalar,

  Toptan bot alanında 25 yıldır hizmet veren firmamız en kaliteli işçiliği en uygun fiyata sunma politikasını ilke edinmiştir. Yardım kuruluşlarına, vakıflara yardımsever iş adamlarına bu güne kadar sorunsuz şekilde hizmet veren firmamız toptan bot alanında adından söz ettirmeye devam etmektedir.

  Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ihaleye giren şahıs veya firmalar ! Arayın konuşalım. Bir haftada 5000 bot üretme potansiyeli ve hali hazırda 10.000 stok ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

  AntwortenLöschen
 14. Gelin Tacı Seçiminde dikkat etmeniz gerekenler

  Gelin tacı Gelini prenses gibi gösteren en önemli aksesuarlardan biridir Özellikle gelin tacının işlemeli olması gelinlin saçlarında güzelliğine güzellik katar

  Gelin taç modellerini ( istediğin sitenin adini yaz ve link bagla) sitemizde görebilir ve seçeneklerimiz arasından size uygun dilediğiniz Gelin Taç modellerini bulabilirsiniz. Gelin tacı seçerken giyeceğiniz gelinlik rengine uygun olmasına dikkat edin  AntwortenLöschen
 15. Gelin Tacı Seçiminde dikkat etmeniz gerekenler

  Gelin tacı Gelini prenses gibi gösteren en önemli aksesuarlardan biridir Özellikle gelin tacının işlemeli olması gelinlin saçlarında güzelliğine güzellik katar

  Gelin taç modellerini ( istediğin sitenin adini yaz ve link bagla) sitemizde görebilir ve seçeneklerimiz arasından size uygun dilediğiniz Gelin Taç modellerini bulabilirsiniz. Gelin tacı seçerken giyeceğiniz gelinlik rengine uygun olmasına dikkat edin

  AntwortenLöschen
 16. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa, bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.

  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 17. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa, bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.

  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 18. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.

  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 19. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.

  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 20. kravat bir takım elbisenin en önemli unsuru olduğundan böyle bir konunun ciddi olduğuna inanıyorum. Özellikle erkek çalışanların büyük kısmının haftanın ortalama 4 günü kravat taktığı düşünüldüğünde konunun ciddiyeti de artmaktadır. Kravat seçerken dikkate alınması gereken bazı şeyler var.

  - Kravat, elde bulunan mevcut takım elbiselere uyumlu olmalıdır.
  - Takım elbise ile aynı renk kravat güzel durmuyor. yalnız kravat takım elbise ile aynı renk olsa da, içinde farklı renklerde çizgiler, desenler varsa hoş durabilmekte.

  - gömleğe kravat uydurmaktan ziyade, kravata gömlek uydurmaya çalışın.

  AntwortenLöschen
 21. kravat bir takım elbisenin en önemli unsuru olduğundan böyle bir konunun ciddi olduğuna inanıyorum. Özellikle erkek çalışanların büyük kısmının haftanın ortalama 4 günü kravat taktığı düşünüldüğünde konunun ciddiyeti de artmaktadır. Kravat seçerken dikkate alınması gereken bazı şeyler var.

  - Kravat, elde bulunan mevcut takım elbiselere uyumlu olmalıdır.
  - Takım elbise ile aynı renk kravat güzel durmuyor. yalnız kravat takım elbise ile aynı renk olsa da, içinde farklı renklerde çizgiler, desenler varsa hoş durabilmekte.

  - gömleğe kravat uydurmaktan ziyade, kravata gömlek uydurmaya çalışın.

  AntwortenLöschen
 22. Saklama kapları mutfakta kullanılıan en sağlıklı kaplardır. sebze ve meyveleri taze ve doğal halini korumak için çok kullanışlıdır. İster buz dolabında, isterse de mutfak dolaplarında saklama kapları az yer kaplıyor. Saklama kapları bulaşık makinesinde yıkana bilir, mikrodalga fırına girebilir.

  AntwortenLöschen
 23. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.
  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 24. 3d çizim Çalışmalarımızda istenilen desenleri, damaskları ve ışık sistemlerini sizlere arzu ettiğiniz detaylara kadar sunarak gerçek bir sunum imkanı sağlamaktayız.

  3d çizim ve dekorasyon çizimlerde mekanınızın ve projenizin son halini görüp daha uygulamaya başlamadan değişiklik yapabilir, projeyi hayata geçirmeden önce nasıl görüneceği hakkında karar sahibi olabilirsiniz.

  Özellikle taslak aşamasındaki projelerinizi hem müşterinin mekanı daha iyi algılamasını hem de fikirlerinizi daha iyi ifade etmeniz açısından ve işin devamı için 3d çizim bağlayıcı etki sağlayacaktır.

  Mimari cephe tasarımı, mimari sunum, 3d modelleme, iç mekan modelleme, 3d çizim, 3 boyutlu bina ve ürün modelleme, giydirme cephe tasarımı, 3d kat planı, photoshop’ta 2d kat planı hazırlanması, mimari ve teknik animasyon, mimari görselleştirme ve mimari modelleme konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

  AntwortenLöschen
 25. 3d çizim Çalışmalarımızda istenilen desenleri, damaskları ve ışık sistemlerini sizlere arzu ettiğiniz detaylara kadar sunarak gerçek bir sunum imkanı sağlamaktayız.

  3d çizim ve dekorasyon çizimlerde mekanınızın ve projenizin son halini görüp daha uygulamaya başlamadan değişiklik yapabilir, projeyi hayata geçirmeden önce nasıl görüneceği hakkında karar sahibi olabilirsiniz.

  Özellikle taslak aşamasındaki projelerinizi hem müşterinin mekanı daha iyi algılamasını hem de fikirlerinizi daha iyi ifade etmeniz açısından ve işin devamı için 3d çizim bağlayıcı etki sağlayacaktır.

  Mimari cephe tasarımı, mimari sunum, 3d modelleme, iç mekan modelleme, 3d çizim, 3 boyutlu bina ve ürün modelleme, giydirme cephe tasarımı, 3d kat planı, photoshop’ta 2d kat planı hazırlanması, mimari ve teknik animasyon, mimari görselleştirme ve mimari modelleme konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

  AntwortenLöschen
 26. Saklama kapları mutfakta kullanılıan en sağlıklı kaplardır. sebze ve meyveleri taze ve doğal halini korumak için çok kullanışlıdır. İster buz dolabında, isterse de mutfak dolaplarında saklama kapları az yer kaplıyor. Saklama kapları bulaşık makinesinde yıkana bilir, mikrodalga fırına girebilir.

  AntwortenLöschen
 27. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa, bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.
  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 28. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa, bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.
  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen
 29. 3d çizim Çalışmalarımızda istenilen desenleri, damaskları ve ışık sistemlerini sizlere arzu ettiğiniz detaylara kadar sunarak gerçek bir sunum imkanı sağlamaktayız.

  3d çizim ve dekorasyon çizimlerde mekanınızın ve projenizin son halini görüp daha uygulamaya başlamadan değişiklik yapabilir, projeyi hayata geçirmeden önce nasıl görüneceği hakkında karar sahibi olabilirsiniz.

  Özellikle taslak aşamasındaki projelerinizi hem müşterinin mekanı daha iyi algılamasını hem de fikirlerinizi daha iyi ifade etmeniz açısından ve işin devamı için 3d çizim bağlayıcı etki sağlayacaktır.

  AntwortenLöschen
 30. Saklama kapları mutfakta kullanılıan en sağlıklı kaplardır. sebze ve meyveleri taze ve doğal halini korumak için çok kullanışlıdır. İster buz dolabında, isterse de mutfak dolaplarında saklama kapları az yer kaplıyor. Saklama kapları bulaşık makinesinde yıkana bilir, mikrodalga fırına girebilir.

  AntwortenLöschen
 31. Zigon Sehpa evimizin, ofisimizin dekorunda fazla da başrolde olmayan ama olmadığında yeri doldurulamayan aksesuarlardır. Orta sehpa bulunduğu mekanın dekoruna göre farklı tasarımlarda ve değişik malzemelerden üretilebilmektedir. Sehpa, tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre zigon sehpa, orta sehpa olarak anılırlar.
  Zigon sehpalar üzerine bir porselen tabak, mumluk, vazo veya bir çiçek buketi ile ile şık bir görünüme kavuşur. Evlerimizi dekorasyon açısından daha iyi gösteren mobilya olarak en iyi çeşitlerden birisi de zigon sehpalardır.

  AntwortenLöschen